Hakkımzıda


Dermokozmetikavm.com yayın hayatına 2012 yılında başlamıştır. ELİT PHARMA KOZMETİK VE İLAÇ SAN. TİC. LTD.ŞTİ. çatısı altında operasyonel faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz kozmetik sektöründe 25 yıllık tecrübe ve birikime sahiptir.
Şirket bünyesinde bulunan perakende mağazalarımızda internet sitemizde olan tüm ürünlerin stokları bulundurulmakta ve aktif olarak satışı gerçekleştirilmektedir. 


Satılan Ürünler Orijinal mi?

Şirketimiz tedarik ettiği ve bünyesinde bulundurduğu tüm ürünleri resmi ve faturalı olarak almakta ve satışını gerçekleştirmektedir. Resmi makamlarca talep edildiğinde satışı gerçekleştirilen ürünlerin faturaları ibraz edilmektedir. Şirketimiz faturalı çalışma ve orijinal ürün satışı konusunda yüksek hassasiyet göstermektedir.


Fiyat Politikamız

Şirketimiz stoğunda bulundurduğu tüm ürünleri firma bünyesinde olan aktif perakande satış mağazaları için yüksek adetlerde almakta ve kampanyalardan faydalanmaktadır. Almış olduğu şartları ve kampanyaları doğrudan müşterilerine yansıtmaktadır. Sonuç olarak birçok üründe indirim olanağı oluşmaktadır.

Kargo Politikamız

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Sürat Kargo ile siparişlerinizi en güvenilir şekilde ve hızla sizlere ulaştırıyoruz.