Bioder Tüy Dökücü Krem Erkekler için 100 Ml

Marka : Bioder
Fiyat : ₺23,66(KDV Dahil)
Bioder Bio Epilation Tüy Dökücü Krem erkeklere özel formüle edilmiş ekstra güçlü formülasyonu ile tüylere etki eder ve tüyleriniz dökülürken içeriğindeki tüy azaltıcı ekstre sayesinde tüy görünümünü azaltır. Cildiniz pürüzsüz ve yumuşacık olur. Cildi derinlemesine nemlendirir. ten renginin değişmesine neden olmaz. Kısa tüylerde bile etkilidir. Cildi kurutmaz, tahriş etmez. Hoş kokulu formüle sahiptir. 

Kremi kullanmadan önce uyarılar bölümünü mutlaka okuyunuz !

TAVSİYE VE BİLGİLER
UYARILAR: KULLANMA TALİMATLARINA UYUNUZ !

Kullanma süresi ‘Hassas ciltler için’ en fazla 3, ‘Normal ciltler için’ en fazla 6 dakika olmalıdır. Bacak, kol, koltuk altı ve kasık bölgesinde kullanıma uygun olarak formüle edilmiştir. Yüz, baş, göğüs, perianal ve genital bölgelerde KULLANIMA UYGUN DEĞİLDİR.
Lekeli, benli, terli, yaralı, kesik, egzamalı, varisli, çatlamış, tahriş olmuş, güneş yanığı olmuş cilt üzerinde, son 72 saat içerisinde depilasyon işlemi yapılmış ve geçmişte tüy dökücü kremlere karşı reaksiyon göstermiş cilt bölgelerinde kullanmayınız.
Cildinizde tepkiye yol açan herhangi bir ilaç kullanıyorsanız veya herhangi bir cilt hastalığınız varsa kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
Her kullanımdan önce , uygulama yapılacak bölgede küçük bir yere kullanma talimatlarına uygun olarak uygulama yapılmalı ve CİLDİN REAKSİYONU KONTROL EDİLMELİDİR. Ürünü denedikten 24 saat sonra ciltte herhangi olumsuz bir reaksiyon yoksa kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ürünü kullanırken yanma veya batma hissi duyarsanız derhal kremi temizleyiniz ve su ile iyice durulayınız. Rahatsızlık hissi devam ederse ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.
Ürünü kullandıktan sonra, terleme önleyici, parfümlü bir kozmetik ürün kullanmadan, yüzmeden veya güneşlenmeden önce 24 saat süreyle beklemeniz önerilir.
Gözle temasından kaçınınız. Ürün gözle temas ettiği an hemen bol soğuk su ile yıkayınız ve ambalajı ile birlikte doktora başvurunuz.
ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAKLARI YERDE SAKLAYINIZ. Yutulması halinde derhal ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.
Thioglikolat içerir. Koruyucu, paraben ve fenoksietanol içermez.
Benzer Ürünler
FIRSAT ÜRÜNLERİ